OSIVA LÉČIVÝCH ROSTLIN - KONOPÍ

 1. KONOPÍ SETÉ TECHNICKÉ

  KONOPÍ SETÉ TECHNICKÉ

  cena: 27,- Kč

  Přidáno
  Konopí seté technické je teplomilná letnička vysokého vzrůstu vyžadující hlinité až hlinitopísčité půdy. Má vyšší nároky na zálivku. Pěstujeme z přímého výsevu. Je vysoce rezistentní vůči chorobám a škůdcům.
  Upozorňujeme, že pěstování konopí setého na výměře nad 100 m2 podléhá ohlášení příslušným úřadům.
  Stanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nám nedovoluje informovat o účincích konopí na Váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo na internetu.

  Konopí seté má široké spektrum využití.

  Konopný čaj
  Konopný čaj připravujeme ze směsi sušeného listu a květu. Využíváme jej při nespavosti, bolestech hlavy, migréně a bolestech kloubů.

  Konopná mast
  Konopná mast působí protizánětlivě, jedná se o přírodní analgetikum, pomáhá odstraňovat bolesti svalů a kloubů. Při pravidelném používání pomáhá téměř se všemi kožními problémy, jakými jsou lupénka, různé vyrážky, akné, opary, exémy, bodnutí hmyzem. Dá se použít pro vyhlazení pleti a částečné vyhlazení vrásek.

  Konopné semínko
  Konopné semínko má vysoký obsah bílkovin, proteinů a ideální poměr esenciálních mastných kyselin omega-3 a omega-6. Jeho užívání má příznivý vliv na správnou funkci metabolismu. Má blahodárný vliv na nehty, vlasy a kůži. Semínko je možné přidávat prakticky do všech jídel při vaření i pečení a díky své oříškové chuti je také chutnou přísadou do studených pokrmů. Konopné semínko je také výživným krmením pro exotické ptactvo.

DALŠÍ ZBOŽÍ:


HRÁCH CUKROVÝ TYČKOVÝ
SWEET SALOME


RAJČE TYČKOVÉ
MONEYMAKER


MACEŠKA
CATS


SEMENA NA KLÍČKY
PŠENICE BIO


BAZALKA PRAVÁ
GENOVESE BIO


OKURKA SALÁTOVÁ POLNÍ
VERT LONG MARAICHER BIO


ŘEPA SALÁTOVÁ
ČERVENÁ KULATÁ - VÝSEVNÁ PÁSKA


PATIZON
GREENDISC F1


PAPRIKA DO FÓLIOVNÍKU
DEMETRA F1


PETRŽEL ZAHRADNÍ
KOŘENOVÁ VISTULA


CERERIT HOBBY GOLD 1 KG


CITRÓNOVÁ TRÁVA


KAPKA NA FÍKUSY 500 ML


PÓR PRAVÝ - letní
TENOR


JITROCEL KOPINATÝ


OKURKA NAKLÁDAČKA A SALÁTOVÁ
WHITE WONDER


SEMENA NA KLÍČKY
BROKOLICE


TŘAPATKA NACHOVÁ


VONNÁ KOMPOZICE
DIVOKÁ VIŠEŇ


OKYSELOVAČ PŮDY A KAPALNÉ HNOJIVO PRO AZALKY A RODODENDRONY 2v1 1 LCopyright © 2004-2024, www.osiva.cz - Ing. Olga Šmaková
TOPlist